Usdt Decoupled From The Us Dollar, Bittrex Debuted IEO

Usdt Decoupled From The Us Dollar, Bittrex Debuted Ieo, The IEO has been fiercely fired recently, and all major platforms have followed suit. The famous B network is no exception, and the first project will die.

>>Get Your Lucky Bitcoin/Ethereum Bonus<<

However, from this aborted project, I saw that the B network at least adhered to a trace of the industry’s bottom line, of course, may also be related to their oversight, probably in the first 8 hours of Launchpad, B network found the first project Raid, was informed and famous OP .GG uncooperative. If you often play competitive games, such as DOTA2, League of Legends, etc., you probably know his influence in gamers. The world has accumulated more than 30 million active users, which is bigger than the total amount of the currency. Therefore, in the case of a last resort, they are not willing to get into the currency circle. After all, excellent enterprises, in the case of good business, who will ignore the face, with the banner of the blockchain to issue money, and more Will not let others touch the porcelain to do this kind of activity.

Usdt ABD Doları’ndan Ayrıldı, Bittrex Ieo’ya Giriş Yaptı, IEO son zamanlarda şiddetle ateşlendi ve bütün büyük platformlar da bunu takip etti. Ünlü B ağı istisna değildir ve ilk proje ölecek. Ancak, bu durdurulmuş projeden, B ağının, en azından endüstrinin en alt çizgisinin izine bağlı kaldığını, tabii ki, muhtemelen, Launchpad’in ilk 8 saatinde, B ağının ilk bulduğu gözlemlendi. Proje Baskın, bilgilendirildi ve ünlü OP .GG işbirlikçi değildi. Sık sık DOTA2, League of Legends, vb. Gibi rekabetçi oyunlar oynarsanız, muhtemelen oyunculardaki etkisini biliyorsunuzdur. Dünya 30 milyondan fazla aktif kullanıcı biriktirdi ve bu da toplam para biriminden daha büyük. Bu nedenle, son çare olarak, para birimine girmeye istekli değillerdir. Ne de olsa, iyi işletmeler için, yüzünü görmezden gelecek olan, para basmak için blok zincirinin pankartı ile ve daha fazlası, başkalarının bu tür bir faaliyet için porseleneye dokunmasına izin vermeyecek olan mükemmel işletmeler.